Демократія по-покровськи або як у селищі динзаводу провели зустріч з мешканцями без мешканців

Близько двох тижнів у Покровську тривають обговорення бюджету на 2020 рік. З цього приводу в.п.міського голови Ірина Сущенко, в оточенні керівників усіх відділів міської ради та комунальних підприємств, проводила зустрічі на округах. Начебто, і непогано, що простим мешканцям презентують головний кошторис міста, якби не декілька але…

13 грудня, п’ятниця, 17-30 вечора. У ЗОШ №6, що розташована у селищі динасового заводу, запланована зустріч з мешканцями 10 та 11 округу. Але у назначений час на неї ніхто так і не з’явився. У розмові з однією зі старших будинків журналісти дізналися, що зустріч дійсно мала відбутися, але в останню мить її перенесли на невизначений час.

І ось вже 17 грудня, у вівторок, у ЗОШ №4 збирають старших будинків для презентації бюджету. Повний зал працівників виконкому і комунальників, та 5-7 старших будинків з динасу. І це не дивно. По-перше, збори призначили на «дуже зручний» час — 14 годину дня. По-друге, до багатьох мешканців динасу інформацію про зустріч з владою просто ніхто не доніс.

На питання журналістки сайту, яка, доречі, також мешкає у цьому районі Покровська, яким чином людей запрошували на презентацію бюджету, Ірина Сущенко відповіла:

«Вы здесь журналист, вот и сидите. Мы общаемся с жителями. Следующий вопрос».

Перед старшими будинків Ірина Сущенко доповідає про бюджет на майбутній рік. Також розповідає про «Проект 2020», в рамках якого з міського бюджета у наступному році буде виділено 15 мільйонів гривень на реалізацію одного з проектів: продовження ремонту по вулиці Шмідта, придбання медичного обладнання або колеса огляду чи будівництво скверу Шахтарської слави. Тут же старші будинків і голосують. Тобто, думку мешканців двох округів, висловили 5-7 людей.

Після цього переходять до питань від мешканців. І ось тут, після красивих обіцянок, вспливають неприємні моменти.

Так, наприклад, старша будинку №7 по вулиці Заводська спитала, коли ж, нарешті, буде виконаний ремонт даху, який місцева влада обіцяє вже три роки. На це Ірина Сущенко відповіла, щоб мешканці брали участь у програмі «200-200-200» та, якщо цей вид робіт буде обраний як пріорітетний, ремонт виконають у наступному році.

«Так ми вже третій рік поспіль подаємо! У цьому році ми відмовилися від усього, від ремонту та чистки підвалу, аби нам зробили дах. Ви коли туди підніметесь, побачите, що його там просто немає! Нам обіцяли, що влітку ремонт буде. Казали, що гроші на це є. А тепер виявляється, що немає. Скажіть ось тут прямо, щоб я не бігала по прийомах, по керівниках, коли нам зроблять дах?», — обурилася старша будинку.

Але в.п.міського голови не знайшла нічого кращого, як перенаправити жінку до керівника КК «Комфорт» за черговими обіцянками.

Питали старші будинків і про роботу двірників, і про асфальтування тротуарів, і про ремонт доріг. Питань було немало, але було б набагато більше, якби на зустріч запросили не тільки старших деяких будинків, а й звичайних мешканців. До речі, покровські можновладці не завважали за потрібне повідомити про зустріч з мешканцями і депутатів, які закріплені за цими округами. І це не дивно, адже ці депутати вже давно не «заглядують до рота» місцевій владі та відкрито виступають проти розтрати місцевого бюджету.

Ось така вона, демократія по-покровськи. Начебто і зустріч провели, галочку можна поставити. Але дізнатися реальні проблеми людей, почути їх реальну думку стосовно роботи міської влади ніхто не захотів.

 

 

- Реклама -