У Покровську провели депутатський день: які питання будуть винесені на майбутню сесію

Сьогодні, 18 грудня, у Покровську було проведено депутатський день. Депутати розглянули проекти рішень, які будуть винесені на позачергову 72 сесію міської ради.

На депутатському навчанні були присутні трохи більше 10 народних обранців. Спочатку їм представили бюджет Покровська на 2020 рік.

Так, начальник фінансового управління Юлія Порецька доповіла, що на наступний рік бюджет міста заплановано у розмірі 810,2 мільйони гривень. Основні статті видатків — це медицина, освіта, спорт, житлово-комунальне господарство та ініціативи мешканців.

По ходу доповіді у депутатів, присутніх на засіданні, виникало безліч питань з приводу раціональності розподілу коштів. Так, наприклад, з’ясувалося, що на свята та висвітлення роботи міської ради у ЗМІ заплановано більше 9 мільйонів гривень. Але, наприклад,  ні копійки не було передбачено для ремонту братської могили загиблих у Другій святовій війні, який в народі називають «Дівчинка», і який вже декілька років визнано аварійним та огорожено.

А на питання депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка, на які саме дороги будуть витрачені 50 мільйонів гривень, в.п. міського голови відповіла, що конкретного списку доріг, які підлягають ремонту у наступному році, наразі немає. Відомо тільки те, що з цієї суми 6 мільйонів гривень буде направлено на продовження ремонту по вулиці Шмідта.

Протягом півтори години депутатами попередньо було розглянуто 12 основних та 6 земельних питань. Проведення сесії заплановано на 20 грудня.

 

- Реклама -