Рятувальники Добропілля розповіли учням про пожежну безпеку

Пожежна безпека у закладах освіти – запорука успішного навчального процесу. Кожен школяр повинен знати, що робити у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації. Представники ДСНС регулярно проводять відповідні профілактичні заходи у школах та дитячих садочках.

Так, вчора, 17 грудня, співробітники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели бесіди з учнями та працівниками однієї зі шкіл міста Добропілля.

Перш за все, фахівці Служби порятунку нагадали дітям основні правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися як у побуті, так і в школі. Особливу увагу рятувальники звернули на порядок дій при виникнення пожежі.

imgonline-com-ua-Compressed-I3USmwVnoNC5uO.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-wRmbAOqAQG9BF.jpg

Крім того, представники ДСНС провели відповідну профілактичну роботу серед працівників навчального закладу щодо необхідності дотримуватися правил пожежної безпеки під час проведення новорічних вистав.

Зокрема, рятувальники перевірили наявність та справність вогнегасників, а також правильність установки новорічної ялинки.

- Реклама -