У Мирнограді відкрили оновлений соціальний офіс

Сьогодні, 17 грудня, у Мирнограді відбулося урочисте відкриття оновленого соціального офісу. 

Основною ідеєю проєкту  є створення єдиного простору для отримання мешканцями в одному місці різні види соціальних послуг з організацією безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю. Функції закладу розподілили на дві частини: фронт-офіс – здійснює прийом громадян, а бек-офіс – обробляє прийняті документи.

На урочисте відкриття завітали представники місцевої ради та Донецької ОДА. Заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна зазначила, що окрім Мирнограду участь у реалізації проекту беруть такі міста як Бахмут, Дружківка та Слов’янськ.

«Такі заклади, як соціальні офіси, безперечно, спрощують отримання соціальних послуг мешканцями області, особливо, коли процес проходить у комфортній обстановці. Мирноградці тепер мають таку ж можливість швидко та зручно отримати соціальну допомогу, пільги чи компенсації», — зазначила чиновниця.

У приміщенні створили ігровий майданчик для дітей, зону відпочинку для відвідувачів, запровадили систему «Електронна черга» та встановили інформаційний термінал, що забезпечує якість та своєчасність отримання послуг.

На реконструкцію соціального офісу було витрачено 17 мільйонів гривень з державного бюджету та 1,8 мільйона гривень з бюджету Мирнограду.

- Реклама -