З іспитовим строком: у Покровську засудили членкиню ОВК №50

Членкиню скандального ОВК №50, до якої входять Покровськ, Мирноград, Добропілля, Родинське та Добропільський район, засудили за незаконне використання чужого виборчого бюлетеня.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, судом було встановлено, що 21 липня 2019 року, під час проведення позачергових парламентських виборів, 46-річна жінка, яка була членом виборчої комісії, але не була виборцем зазначеної виборчої дільниці, незаконно використала виборчий бюлетень. Вона проголосувала від імені іншого громадянина, про що зробила відповідні записи у контрольних талонах.

Не дивлячись на те, що жінка скоїла кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) КК України, суд призначив їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. При цьому засуджену позбавили права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією проведення виборів до органів державної влади, строком на 2 роки.

- Реклама -