Мешканця Покровська, який кидався з ножами на поліцейських, посадили в тюрму

Мешканця Покровська, який кидався з ножем на працівника поліції, засуджено до реального строку. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, у сууді було доведено, що ввечері 16 лютого 2019 року, до Покровського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки. Жінка розповіла, що її чоловік кидається на неї з ножем. Також у будинку знаходяться їх спільні діти.

Коли працівники поліції прибули на виклик, 31-річний чоловік, який до того ж був у стані алкогольного сп’яніння, не припинив своїх агресивних дій, а навпаки кинув ніж у бік правоохоронців. Після цього, схопивши ще два ножі, він рушив у сторону поліцейських.

Один з правоохоронців здійснив три попереджуючі постріли з пістолета Макарова у підлогу, після чого на дебошира було вдягнуто кайданки.

Суд визнав чоловіка винним у погрозі вбивством працівнику правоохоронного органу (ч. 1 ст. 345 КК України) та, врахувавши той факт, що він скоїв це під час перебування на іспитовому строку за вчинення іншого злочину, засудив до реального покарання у вигляді 3 років та 1 місяця позбавлення волі.

- Реклама -