У Покровську вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня — пам’ятна дата для всієї України. Саме цього дня у 1986 році було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І саме в цей день вшановують ліквідаторів страшної аварії, яка трапилась на ЧАЕС.

Сьогодні, 13 грудня, урочистий захід відбувся і у Покровську. Біля пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС, який встановлено у парку Ювілейний, зібралися люди, що ціною свого здоров’я та життя вберегли нашу країну від техногенної катастрофи. До них приєдналися вдови учасників-ліквідаторів, представники місцевої влади, військкомату, поліції, комунальних та бюджетних установ міста, школярі, а також небайдужі мешканці міста.

«Я хочу від імені нашої організації подякувати всім ліквідаторам, які працювали на Чорнобильській АЕС за той подвиг, який вони здійснили. Загинувшим чорнобильцям — вічна пам’ять, а живим ліквідаторам — міцного здоров’я, успіхів, благополуччя», — виступив перед присутніми представник Покровської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна», ліквідатор аварії на ЧАЕС Іван Ткаченко.

Декілька чорнобильців були відзначені листами подяки від Покровської міської ради.

Настоятель Свято-Володимирівського храму, протоієрей Олег Циплаков подякував свідкам тих страшних подій, які врятували людство від страшної катастрофи, та відслужив паніхиду за загиблими й помолився за здоров’я живих.

Після цього присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

 

 

 

- Реклама -