Жінок Покровська закликають бути обережними у темний час доби

Вчора, 12 грудня, в соціальній мережі Фейсбук з’явилася інформація про те, що в одному з районів Покровська було скоєно напад на жінку. 

Так, авторка посту закликає жінок бути обережними в темний час доби, адже вона сала свідком того, як невідомий чоловік намагався згвалтувати дівчину.

«Девочки, девушки, женщины, которые проживают либо часто ходят по улице Шмидта и близлежащим улицам. Не ходите в вечернее время сами! Я лично стала свидетелем, как маньяк напал на девушку на территории ВЧД (возле забора, который соединяет ВЧД и ТЧ). Маньяк избил жертву и требовал сексуальных удовлетворений в грубой форме», — написала мешканка Покровська.

Також свідок повідомила, що нападник погрожував своїй жерві фізичною розправою у разі відмови вступати з ними у сексуальні відносини. За її інформацією, постраждалу дівчину вдалося врятувати від насильства, з чисельними побоями вона була госпіталізована до лікарні.

Очевидиця дуже детально описала зовнішні прикмети нападника:

«Маньяк невысокого роста, 165-170 см, куртка темного цвета, на спине от плеча до плеча желтая широкая полоса, под которой белая полоса, шапка черного цвета. Бегает очень быстро. Убежал в сторону улицы Шота».

Журналісти сайту DDK.DN.UA звернулися за коментарями з приводу цієї ситуації до прес-центру Покровського відділу поліції. Інспектор сектору моніторингу Микола Лебеденко підтвердив, що звернення за даним фактом дійсно було та зареєстровано у журналі. Наразі правоохоронцями проводиться перевірка.

 

- Реклама -