На Донеччині перевірять пожежну безпеку у освітніх та соціальних закладах області

Сьогодні, 9 грудня, в Донецькій ОДА під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна та Дениса Клюшникова відбулась робоча нарада з питань пожежної безпеки у соціальних та освітніх закладах Донецької області. 

Під час наради обговорювали питання пожежної безпеки у школах, коледжах, інтернатах, надання консультативної допомоги з цих питань, проведення тренувальних заходів з евакуації, а також з’ясовували проблемні об’єкти, де необхідно в короткий час провести огляд систем пожежної безпеки.

Термінова нарада була зібрана через події, які сталися вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу сталася пожежа, площа якої склала 4 тис. кв. м. В цьому наріжному будинку знаходилися 19 різних організацій, установ.

Так, під час наради було зазначено, що до 3 січня 2020 року необхідно провести повну перевірку всіх шкіл, дитячих садків, гуртожитків та інших освітніх та соціальних закладів.

За словами представників ГУ ДСНС України в Донецькій області, усього необхідно перевірити більше 1500 об’єктів по області.

- Реклама -