Поліція знайшла неповнолітню дівчину з Білозерського, яка 4 дні не з’являлася вдома

Дівчина-підліток з Білозерського декілька днів гостювала у своєї подруги. Але попередити про це своїх рідних вона забула. Її пошуками займалися правоохоронці, які й повернули дівчину до дому.

Так, вчора, 28 листопада, до Добропільського відділення поліції звернувся меешканець Білозерського, який повідомив, що його 16-річна падчерка пішла з дому. Минуло вже 4 дні, а дівчина й досі не повернулася додому. Самостійні розшуки результату не дали, тому чоловік вирішив звернутися до поліції.

Поліцейські відпрацьовували коло друзів і знайомих дівчини, вокзали, ринки, розважальні заклади та інші громадські місця. Вже через декілька годин співробітники поліції знайшли юну втікачку та привезли її додому.

З неповнолітньою інспектори ювенальної превенції Добропільського відділення поліції провели профілактичну бесіду, а відносно її вітчима буде складено адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Реклама -