Село Новоолександрівка Покровського району отримало новий кросовер «Renault Duster»

Вчора, 26 листопада, у Краматорську відбулося урочисте вручення службового автотранспорту медичним працівникам закладів охорони здоров’я первинного рівня, які працюють у сільській місцевості Донецької області.

Серед тих, кто отримав нові автівки — село Новоолександрівка Покровського району та село Криворіжжя Добропільського району.

У 2018 році Уряд запланував амбіційний  проект “Сельская медицина”. Для цього Верховна Рада України прийняла Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», який  є частиною медичної реформи і дає можливість разом з місцевою владою розв’язати нагальні проблеми сільської медицини і зробити медичну допомогу на селі якісною, доступною та технологічно сучасною. Особливо це важливою для мешканців Донеччини, адже 25% населення регіону проживає у сільській місцевості.

На сьогодні  в області затверджено та розпочато будівництво 21 об’єкту охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна вартість будівництва складає 158,34 мільйонів гривень. Попереду  ще 6 нових об’єктів. Також здійснена закупівля медичного обладнання для медичних закладів, які працюють у сільській місцевості на загальну суму 18 мільйонів гривень.

Департаментом охорони здоров’я для медичних закладів сільської місцевості було закуплено 23 кросовера «Renault Duster» вартістю 495 тисяч гривень кожен. Загальна вартість нових авто – понад 11,3 мільйона гривень. Автівки були придбані за кошти державного бюджету.

 

- Реклама -