У Покровську дебютували першокурсники ДонНТУ

Сьогодні, 26 листопада, для студентів ДонНТУ велике свято — дебют першокурсника. Велика зала ПК «ШУ «Покровське» була заповнена студентами, викладачами, батьками, школярами. Усі вони прийшли для того, аби підтримати першачків та насолодитися запальною програмою.

На початку заходу ведучі представили присутнім жюрі, яке складалося з представників університету, місцевої влади та творчих людей Покровська. Потім на сцені відбулося нагородження найкращих студентів ДонНТУ грамотами від Донецької обласної державної адміністрації.

Традиційно, дебют першокурсника передбачає боротьбу факультетів у трьох  номінаціях: пісенний номер, танцювальна постановка та КВК. І цього року глядачам було на що подивитися. Стилізовані шоу, яскраві образи, декорації, костюми – все це мало місце на дебюті.

Студенти вражали своєю креативністю та творчим підходом до виступів, перетворюючи їх, зрештою, на одне велике запальне шоу. Треба відзначити й активну підтримку залу, який з усіх сил вболівав за своїх фаворитів.
Виступи першокурсників перемежовувалися з конкурсами за участю глядачів, в ході яких переможці отримали подарункит від партнерів конкурсу.

 

- Реклама -