На Донеччині проведуть «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства».  Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

У цей 16-денний період відзначаються такі свята як Міжнародний день проти насильства щодо жінок (25 листопада), Міжнародний день боротьби зі СНІДом (1 грудня), Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня), Міжнародний день інвалідів (3 грудня), Міжнародний день волонтера (5 грудня), річниця інциденту в Монреалі (6 грудня) та Міжнародний день прав людини (10 грудня).

Цього року у співпраці  з фондом в галузі  народонаселення ООН   Донецька область в рамках реалізації програми „Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні”, яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії, розпочинає нову хвилю кампанії „Розірви коло”. Ціль кампанії: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Інформаційна кампанія „Розірви коло” закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах.

- Реклама -