У Покровську вилучили техніку та обладнання у двох гральних закладах, замаскованих під національну лотерею

У суботу, 23 листопада, працівниками Покровського відділу поліції були проведені заходи щодо припинення функціонування гральних закладів, замаскованих під національну лотерею. 

Так, начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць повідомив, що обшуки проводилися на мікрорайоні Шахтарський та по вулиці Європейській. В ході заходів працівниками поліції, згідно з постановою суду, було вилучено комп’ютерну техніку, прилади, меблі та обладнання, завдяки яким проводилася гральна діяльність.

Надалі за узгодженням з прокуратурою всі речові докази будуть спрямовані на експертизу, після якої слідчими будуть прийматися відповідні рішення.

Варто відзначити, що у гральному закладі у мікрорайоні Шахтарський тиждень тому вже проводилися обшуки. Тоді правоохоронці вилучили 31 одиницю комп’ютерної техніки, 6 гральних автоматів та інше обладнання. Але вже на ранок заклад знову відчинився та продовжив функціонувати.

Також Олександр Коломієць повідомив, що поліція буде й надалі документувати факти незаконної гральної діяльності та проводити подібні рейди по тім закладам, які не мають відповідних дозвільних документів.

 

- Реклама -