Діти-сироти з Покровська зможуть придбати житло за рахунок державної субвенції

23 дитини-сироти з Покровська зможуть придбати квартири за рахунок державної субвенції. Вже через декілька днів кошти будуть перераховані на їх рахунки.

Про це повідомила начальник Управління соцільного захисту населення Ірина Бонзюх вчора, 21 листопада, під час проведення виконкому.

Так, до Покровська надійшла субвенція у розмірі 9 мільйонів гривень. Ці кошти були розподілені між 23 дитинами, які були позбавлені батьківського піклування. 22 дитини отримають суму у розмірі 385 тисяч 826 гривень, а одна дитина, яка має інвалідність, отримає 512 тисяч гривень.

«Протягом року ці діти самостійно знайдуть для себе житло. Комісія перевірить квартири, буде складено акт придатності житла і згідно комісії виконкома буде прийняте рішення, після якого відбудеться оформлення квартири на ім’я дитини», — розповіла про процедуру придбання квартир Ірина Бонзюх.

Нагадаємо, питання щодо квартир для дітей-сиріт підіймалося й на минулій сесії. З’ясувалося, що на черзі на квартири у Покровську стоять 25 дітей-сиріт. 23-м буде придбано житло за рахунок цієї державної субвенції, а ще дві дитини будуть чекати додаткового фінансування. Але в той же час у відомчій квартирі, яку можна було б виділити для дитини-сироти, мешкає «кишеньковий активіст» місцевої влади Дмитро Верзілов.

- Реклама -