У Мирнограді підлітка покусали бійцівські собаки

У Мирнограді на 15-річного хлопця напали та покусали дві бійцівські собаки. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив громадський діяч Олександр Соколов.

Він повідомив, що до редакції одного з місцевих інформаційних ресурсів звернувся хлопець, який повідомив, що його друга покусали собаки.

З’ясувалося, що вчора ввечері, 20 листопада, 15-річний підліток повертався додому через центр Мирнограду. Назустріч йому йшли двоє людей, чоловік та жінка, які були в стані алкогольного сп’яніння. Поруч з ними йшли дві бійцівські собаки, які були без повідців та намордників.

Рапотом собаки накинулися на хлопця та почали його кусати. Господарі собак лише через декілька хвилин забрали тварин та швидко втекли з місця подій, не викликавши навіть швидку допомогу для покусаного хлопця.

 

Постраждалий зателефонував своєму другові, який прибув на місце пригоди, викликав карету швидкої допомоги та поліцію. Наразі підліток знаходиться у Мирноградській центральній міській лікарні, де буде проходити двотижневий курс лікування.

Варто відзначити, що у прес-службі Покровського відділу поліції журналістам повідомили, що наряд поліції дійсно було викликано на місце події. Але писати заяву постраждалий відмовився, зазначивши, що не має претензій.

- Реклама -