Мешканці Покровська та Мирнограду можуть скористатися новим онлайн-сервісом у рамках програми «Доступні ліки»

З квітня 2017 року в Україні працює програма «Доступні ліки», згідно якої пацієнти можуть отримувати ліки частково або повністю оплачені державою. А віднедавна ще й запрацював новий онлайн-інструмент в рамках цієї програми.

Варто відзначити, що за даними НСЗУ, станом на 1 листопада до програми “Доступні ліки” приєдналися вже понад 7700 аптек. Це приблизно третина від їх загальної кількості в Україні.

Так, за допомогою цього сервісу українці можуть знайти аптеки в радіусі 7 кілометрів від тих медичних закладів, де працюють їхні сімейні лікарі, педіатри чи терапевти, та  де можна придбати «Доступні ліки». За допомогою таблиці пошуку та інтерактивної карти користувач може знайти необхідну аптеку на території, дотичній до медичного закладу, де він обслуговується.

Для того, щоб скористатися цим сервісом, необхідно перейти за посиланням та у вікнах пошуку над таблицею ввести назву населеного пункту чи регіону, який цікавить пацієнта. Таблиця автоматично оновлюється й підкаже найбільш відповідні варіанти. Якщо користувачу необхідна більш детальна інформація про аптеки, можна перейти до інтерактивної карти під таблицею. По кожній аптеці вказується назва, адреса, належність до аптечної мережі та сума коштів, компенсованих державою цій мережі за програмою “Доступні ліки”.

 

 

- Реклама -