У Покровську родинам бійців, які загинули під час ООС, будуть виплачувати 100 тисяч гривень допомоги

Починаючи з 2020 року у Покровську сім’ям загиблих учасників ООС будуть виплачувати 100 тисяч гривень грошової допомоги. Таке рішення було прийняте депутатами під час проведення 70-ї сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 15 листопада.

Так, до цього сім’ям загиблих учасників АТО та ОСС з міського бюджету виплачували одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень на кожного члена родини. До Управління соціального захисту населення звернулися представники громадської організації, які запропонували переглянути розмір компенсації.

Ще під час засідань депутатських комісій та на депутатському дні цей проект рішення викликав багато питань. Депутати ніяк не могли вирішити — виплачувати грошову допомогу всім сім’ям, в яких загинули бійці, починаючи з 2014 року, чи розпочати виплачувати компенсацію з 2020 року.

На сесії все ж таки було прийняте рішення про виплату допомоги з 1 січня 2020 року. Також було оголошено, що на цьому тижні буде проведено розширену наради для того, щоб знайти спільну мову між побажаннями громадських організацій та законодавчими нормами.

 

- Реклама -