Мешканці Покровська зможуть безкоштовно відвідати курси з програмування

На Сході України розпочався набір на безкоштовні курси програмування в рамках проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб». Долучитися до цієї програми зможуть такі міста як Маріуполь, Краматорськ, Северодонецьк та Покровськ.

Програма покликана допомогти слухачам отримати знання та навички зі створення веб-сайтів з метою змінити професію або отримати додатковий дохід на фріланс-біржах. Курс є безкоштовним для участі та реалізується школою програмування Codarium Academy в рамках партнерства з проектом «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення уряду Німеччини.

Заняття проходитимуть двічі на тиждень у вечірній час протягом 3 місяців під керівництвом досвідчених менторів-практиків. По завершенні курсу кожен учасник має створити та презентувати власний веб-сайт, використовуючи отримані знання. Всім випускникам буде вручено сертифікати про проходження курсу, а резюме найкращих випускників будуть передані на розгляд локальним ІТ-компаніям. Курс стартує в першій половині грудня.

Для того, щоб зареєструватись на курс, учасникам необхідно заповнити анкету та виконати невелике тестове завдання, яке буде надіслано всім, хто зареєструється.

Деталі та реєстрація — за посиланням.

- Реклама -