«Звільнили незаконно»: колишня працівниця КП «Управління міського господарства» відстоює свої права в суді

Сьогодні, 7 листопада, у Покровському міськрайонному суді відбулося перше засідання по справі колишньої працівниці дільниці «Зелене господарство» КП «Управління міського господарства» Марії Шамоніної, яка була звільнена з роботи на початку вересня. 

Як розповіла журналістам сама Марія Олексіївна, вона працювала робітником зеленого будівництва на комунальному підприємстві «Управління міського господарства» з 2 січня 2018 року. Однак 5 вересня 2019 року жінку ознайомили з наказом про її звільнення, з яким вона категорично не погодилась. На її думку, законних підстав для цього у керівництва «УМГ» не було, до того ж була порушена й сама процедура звільнення.

Варто відзначити, що Марія Шамоніна — член Громадської ради при Покровській міській раді та громадська активістка, яка ніколи не боялася в голос казати про недоліки в роботі місцевої влади. Тому жінка вважає, що її громадська діяльність й стала причиною звільнення з підприємства, яке підпорядковується міській владі.

Саме тому Марія Шамоніна й подала позов до суду, в якому просить суд визнати її звільнення незаконним, поновити її на роботі на ту ж саму посаду, яку вона обіймала до звільнення, та відшкодувати їй середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Розглядом цієї справи в суді займається суддя Анастасія Клікунова. Сьогодні на засіданні була присутня й представниця відповідача — юрист-консульт КП «Управління міського господарства» Юлія Комісар.

На початку засідання суддя повідомила, що вчора, 6 листопада, до суду надійшов відзив на заяву позивача. Як запевнила представниця відповідача, такий же пакет документів поштою було надіслано й Марії Шамоніній, однак жінка жодних документів ще не отримала.

Марія Олександрівна також подала клопотання щодо витребування судом копії службової записки начальника дільниці Тетяни Чалої та копії штатного розкладу дільниці з 6 вересня 2019 року. Жінка вважає, що ці документи допоможуть роз’яснити детальні обставини її звільнення та відновитися на посаді.

У з’язку з цими обставинами, суддею було оголошено перерву в засіданні до 19 грудня 2019 року. За цей час у позивача буде можливість ознайомитися з відзивом, а у суду витребувати документи з «Управління міського господарства».

 

- Реклама -