У Добропіллі за розповсюдження наркотиків судитимуть чоловіка та його падчерку

57-річний мешканець Добропілля разом із своєю падчеркою налаштували процес виготовлення та розповсюдження у місті наркотиків тв прекурсорів. Тепер зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, в ході досудового розслідування було встановлено, що 31-річна жінка, разом із співмешканцем своєї матері, виготовляли в себе вдома наркотики та прекурсори, а потім продавали їх на території торгівельно-розважального комплексу у місті Добропілля.

Правоохоронцями були проведені усі необхідні оперативні заходи, під час яких протиправну діяльність «наркотичного дуету» було виявлено та задокументовано. Також під час обшуку на території торгівельно-розважального комплексу та вдома у підозрюваних, було виявлено вилучено два види прекурсорів: 1 літр ангідриду оцтової кислоти та 3 500 пігулок псевдоефедрину. Крім того, було виявлено й кілька мішків з близько 3 кг макової соломки, висушеної, подрібненої та готової для незаконної реалізації та прилади для вимірювання та виготовлення наркотичних засобів.

Наразі досудове розслідування завершено та Добропільським відділом Костянтинівської місцевої прокуратури направлено до Добропільського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307, ч.2 ст.311 та ч.3 ст.311 КК України стосовно цих осіб.

За санкціями статей обвинувачуваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

- Реклама -