У Служби освітнього омбудсмена з’явилися телефон, поштова скринька та сайт

У понеділок, 4 листопада, в Україні розпочне роботу Служба освітнього омбудсмена, яка має стати майданчиком для спілкування з учнями, батьками, педагогами та науковцями Однак вже зараз кожен охочий має змогу направити своє звернення та отримати інформацію про діяльність Служби.

Під час зустрічі з міністеркою освіти та науки Ганною Новосад, освітній омбудсмен Сергій Горбачов зазначив, що вже через декілька днів офіційно будуть прийматися та розглядатися звернення від учасників освітнього процесу.

Але вже сьогодні користувачі можуть ознайомитися з базовими розділами сайту, де виписані права здобувачів освіти, батьків, педагогів та науковців. Там також розміщена контактна інформація – телефон, поштова та електронна адреса, за якими можна звернутись до освітнього омбудсмена зі скаргою, пропозицією чи за роз’ясненням.

«Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти усій нашій системі освіти стати успішнішою», – зазначила міністерка освіти та науки Ганна Новосад.

Відзначається, що працювати зі скаргами буде сам освітній омбудсмен та юридичний відділ Служби. До вирішення конфліктів залучатимуться також працівники психолого-методичної підтримки.

Контакти Служби освітнього омбудсмена:

Адреса для електронних звернень: info@eo.gov.ua або за посиланням.

Адреса для письмових звернень: Служба освітнього омбудсмена, 03058, м. Київ, відділення поштового зв’язку 58, а/с 48.

Телефон для зв’язку: (044) 4067234, +380 951438726.

- Реклама -