У Покровському районі декілька сіл мають намір створити окрему від міста громаду

У Покровському районі п’ять сільських та селищних громад планують створити окрему від міста сільську громаду. Про це повідомляється на сайті Донецького центру розвитку місцевого самоврядування.

Так, за діючим Перспективним планом ці села мають увійти до складу майбутньої Мирноградської ОТГ. Але Новоекономічне та Гродівка — два сильних селища, які б могли стати центром нової сільської громади. Мешканці також запропонували альтернативний варіант — створити адмінцентр в селі Рівне Покровського району.

Як зазначають спеціалісти з питань децентралізації та юридичних питань Донецького ЦРМС, село Рівне не має достатньо розвиненої інфраструктури для розміщення всіх структур адміністративного центру, а проживає тут лише 600 людей.

Тому експерти Донецького ЦРМС запропонували мешканцям цих селищ детально продумати майбутню структуру виконавчих органів об’єднаної громади, вирахувати потенційні витрати на адміністративний апарат, а також продумати доходи майбутньої громади.

Маючи коректні розрахунки, селищні та сільські ради зможуть звертатись до Донецької ОДА з проханням внести зміни до Перспективного плану та врахувати їх громаду.

- Реклама -