У Родинському комісія склала адміністративних стягнень на майже 14 тисяч гривень: за що штрафують мешканців

Сьогодні, 30 жовтня, у Родинському відбулося засідання виконкому, в ході якого присутнім доповіли результати роботи адміністративної комісії.

Так, станом на 29 жовтня, комісією було накладено адміністративних стягнень на 13 тисяч 736 гривень. Найбільшу кількість протоколів було складено на порушення правил благоустрою. По ним було накладено адміністративних стягнень на суму 10 тисяч 30 гривень.

Нагадаємо, в місті Родинське ведеться активна боротьба з «організаторами» стихійних звалищ. Завдяки камерам відеоспостереження, які були встановлені на сміттєвих майданчиках, вдається ідентифікувати порушників та карати їх штрафами.

Також нещодавно на сесії депутатами Родинської міської ради було прийняте рішення про заборону торгівлі пивом та алкогольними напоями з 20-00 до 7-00. Але не всі підприємці дотримуються встановленого часу для продажу. Тому адміністративною комісією було накладено два штрафи на загальну суму 3 тисячі 400 гривень.

По одному разу штрафували родинців за порушення правил користування житловими будинками (штраф 51 гривня) та порушення правил додержання тиші в населених пунктах та громадських місцях (штраф 85 гривень).

А за порушення правил тримання собак і котів адміністративною комісією було винесено одне попередження.

- Реклама -