Мешканка Селидового втратила 20 тисяч гривень через свою довірливість

70-річній мешканці Селидового зателефонували незнайомці та, представившись працівниками поліції, повідомили, що її донька скоїла злочин. Стурбована мати відразу виконала всі вказівки шахраїв. Тепер же правоохоронцями відкрито кримінальне провадження та встановлюються особи зловмисників.

Так, у поліції жінка розповіла, що їй зателефонувала невідома жінка, яка представилася працівником правоохоронних органів. Вона повідомила, що донька пенсіонерки скоїла злочин, за що їй загрожує кримінальна відповідальність.

Також незнайомка запропонувала вирішити це питання за гроші. На певний рахунок необхідно було перерахувати 20 тисяч гривень. Жінка виконала всі вказівки й перерахувала кошти.

Лише через деякий час пенсіонерка здогадалася зателефонувати доньці, й під час розмови з нею зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці вкотре закликають громадян  недовіряти незнайомим телефонним співрозмовникам і перевіряти отриману інформацію. А за будь-яких сумнівів негайно телефонувати на лінію 102.

- Реклама -