Відкриття ФАПу, концерт та польова кухня: як у селі Ганнівка Добропільського району відзначили День села

Вчора, 25 жовтня, для мешканців села Ганнівка Добропільського району був особливий день — усі разом, однією дружньою родиною вони весело відзначили День села.

Розпочалося святкування у місцевому будинку культури. Для селян та гостей була підготовлена яскрава концертна програма. Творчі колективи радували мешканців та гостей села своїми найкращими вокальними та танцювальними номерами, а невеличка театральна постанова про життя жителів Ганнівка викликала море сміху та оплисків.

Зі сцени всіх привітала голова Ганнівської сільської ради Лілія Тихонова, яка побажала селу процвітання та ще більшого розквіту. Також вона нагородила 7 родин, в яких в цьому році народилися діти.

Також у цей день відбулася ще одна визначна подія для усіх мешканців села — було відкрито новий фельдшерсько-акушерський пункт. Відтепер селяни зможуть отримувати медицинські послуги у комфортних умовах, з необхідним медичним обладнанням. Облаштування цього пункту відбулося завдяки компанії «ДТЕК», яка виділила на це 590 тисяч гривень.

Після завершення концерту усіх мешканців села очікувала виїзна торгівля та польова кухня. Жителі Ганнівки з задоволенням куштували козацький куліш та спілкувалися один з одним. І всі як один запевняли, що їх село найкраще й буде надалі рости й розвиватися, адже спільними зусиллями влади та мешканців можна досягти неймовірних успіхів!

 

 

- Реклама -