У Покровську закрили справу відносно нападу на знімальну групу телебачення «КАПРІ»

- Реклама -

Сьогодні, 18 жовтня, відбулася прес-конференція начальника Покровського відділу поліції Олександра Коломійця, в ході якої він поспілкувався з представниками місцевих ЗМІ.

Так, одним з питань, які поставили начальнику, було питання щодо справи відносно нападу на знімальну групу телебачення «КАПРІ», який стався 1 серпня цього року.

Нагадаємо, 1 серпня, близько 14-00 журналісти прибули до будівлі Ради ветеранів аби перевірити інформацію щодо знаходження там членів ОВК №50. Але не встигли вони зайти до приміщення, як політтехнолог Руслана Требушкіна, Віталій Вербицький, заштовхнув оператора «Капрі» всередину, вирвав з рук журналістки телефон та викинув його на асфальт. Після цього двері були зачинені, а оператора приблизно півгодини тримали у приміщенні, де його били та погрожували.

Журналістами були написані заяви до Покровського відділу поліції. Подію було кваліфіковано за ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

«Було прийняте рішення про закриття справи, яке було узгоджено з Красноармійською місцевою прокуратурою. Вказане рішення було прийняте у зв’язку з відсутністю ознак кримінального правопорушення», — повідомила начальник слідчого відділення Покровського відділу поліції Катерина Сікіріна.

Начальник Покровського відділу поліції Олександр Коломієць додав, що зацікавлені особи, тобто журналіст та оператор, були проінформовані про закриття справи. Однак на данний час жодних повідомлень про закриття кримінального провадження до постраждалих не надходило.

Також очільник покровської поліції зазначив, що вони можуть звернутися до суду і оскаржити це рішення в судовому порядку.

Отже, виявляється, що побиття людини, зламана техніка та порушення прав журналіста для поліції Покровська недостатньо вагомі підстави для того, аби покарати винних? Коли серед білого дня нападають, утримують в закритому приміщенні, б’ють, трощать дорогу апаратуру — це звична справа? Чи просто дружні стосунки місцевої влади з поліцією в черговий раз зробили свою справу?

- Реклама -