У Покровську проводять перевірку відносно побиття оператора Телебачення «КАПРІ»

Поліція Покровська проводить перевірку відносно побиття оператора Телебачення «Капрі». Попередньо подію кваліфіковано за ч.1 ст.171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Нагадаємо, вчора, 1 серпня, близько 14-00 журналісти прибули до будівлі Ради ветеранів аби перевірити інформацію щодо знаходження там членів ОВК №50. Але не встигли вони зайти до приміщення, як політтехнолог Руслана Требушкіна, Віталій Вербицький, заштовхнув оператора «Капрі» всередину, вирвав з рук журналістки телефон та викинув його на асфальт. Після цього двері були зачинені, а оператора приблизно півгодини тримали у приміщенні, де його били та погрожували.

Журналісти викликали на місце події поліцію, яка прибула тільки через 20 хвилин. Правоохоронці не поспішали приймати активних дій та тільки перемовлялися через вікно з невідомими, які знаходилися всередині.

Тільки через 15-20 хвилин після приїзду поліції, оператора було звільнено. Він розповів, що його били по обличчю, голові, тулубу, забрали та зламали відеокамеру, видалили з карти пам’яті усі відеозаписи та погрожували.

Журналістами були написані заяви до поліції та зафіксовані телесні ушкодження. Увесь цей час біля будівлі Ради ветеранів чергували невідомі молодики, яких «запросив» до міста мер Покровська Руслан Требушкін. Вони поводили себе нахабно, погрожували журналістам у присутності поліції та усіляко провокували.

Наразі у поліції повідомляють, що за заявами журналістів триває перевірка та встановлюються всі обставини події.

- Реклама -