Без автівки та грошей: мешканець Покровська став жертвою шахраїв

Мешканець Покровська втратив майже 35 тисяч гривень, повіривши незнайомцям, які пообіцяли пригнати йому автомобіль з-за кордону.

Як розповів 40-річний чоловік у Покровському відділі поліції, ще місяць тому він замовив через інтернет автомобіль «Фольцваген». Автоділери пообіцяли пригнати автівку, але попросили передоплату у розмірі 400 доларів США.

Чоловік виконав цю умову та перевів шахраям необхіду суму. Через декілька днів йому знову зателефонували з «фірми» та повідомили, що автівка знаходиться вже на кордоні, але потрібна ще певна сума грошей для оформлення документів.

Коли прохання про перерахунок коштів не скінчилися, чоловік запідозрив, що його обманюють та захотів скасувати замовлення й повернути свої гроші. Автоділери спочатку погодилися, але потім зовсім перестали виходити на зв’язок.

Таким чином, мешканець Покровська втратив 34,5 тисячі гривень і так і не отримав бажану автівку.

За даним випадком слідчими було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -