Кадрові призначення, підготовка до зими та земельні питання: як пройшла чергова сесія Мирноградської міської ради

Сьогодні, 9 жовтня, у Мирнограді відбулася чергова 67 сесія міської ради. На порядку денному стояло 14 основних та 11 земельних питань.

Так, в ході сесії депутатами було прийняте рішення про призначення Роксани Хохлової на посаду головного лікаря Некомерційного комунального підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня». Контракт з нею буде підписаний строком на 3 роки.

Також у склад виконавчого комітету було введено Олександра Зябрева, який 1 жовтня був призначений на посаду заступника мирноградського міського голови. Він зайняв місце Сергія Голуба, який вийшов зі складу членів виконкому за власним бажанням.

За словами заступниці начальника Управління комунальної власності Мирноградської міської ради, об’єкти соціальної та комунальної сфери на 100% готові до початку опалювального сезону.

Наприкінці сесії депутати розглянули ряд земельних питань та надали дозволи на продовження розміщення тимчасових споруд у місті, поновлення договорів оренди земельних ділянок та зарухавання земельної ділянки до земель запасу Мирноградської міськради.

 

- Реклама -