У музеї Покровська відкрито виставку сучасного плакату, створену учасником бойових дій на Сході України

Напередодні Дня захисників України у Покровському історичному музеї відкрилася виставка сучасного плакату, створена Юрієм Неросліком — учасником бойових дій на Сході України.

Художній талант Юрія Неросліка розкрився під час подій на Майдані, а згодом його роботи про героїв АТО стали відомими далеко за межами нашої Батьківщини.

Влітку 2014 року Юрій пішов добровольцем до збройних сил України, де служив у 92-ї бригаді. Отримав бойове хрещення під Іловайськом, був поранений, потрапив до шпиталю з травмою ніг. Після одужання знешкоджував мінні поля та нерозірвані снаряди під містом Щастя.

У перервах між бойовими діями і розмінуванням Юрій створював плакати, які піднімали бойовий дух його побратимів. Це було покликанням душі, Юрій не професійний художник. Але опанувавши засоби комп’ютерної графіки, зміг відтворити глибину емоційних переживань у своїх творах, розуміючи що саме плакат насьогодні є найактуальнішим видом мистецтва, спроможним донести до широкого загалу глибину і силу прагнень всіх, хто бореться за нашу країну. І зараз, після демобілізації, кожної вільної хвилини Юрій працює над створенням патріотичних плакатів.

Плакати Юрія Неросліка давно вже живуть власним життям: вони поширюються в соцмережах, їх офіційно використовують як ілюстративний матеріал. Виставкові комплекти патріотичних  плакатів Юрія Неросліка волонтери передають до бойових частин, де діють десятки пересувних виставок.

Експозиція працюватиме у Покровському історичному музеї до 18 листопада. Мешканців та гостей міста запрошують відвідати виставку.

- Реклама -