Безліч локацій, кінопокази та концерт: у Покровську відбудеться фестиваль «З країни в Україну» (Афіша)

Вже в цю неділю, 6 жовтня, до Покровська завітає мандрівний культурно-просвітницький фестиваль «З країну в Україну». Про це журналістам сайту повідомили організатори заходу.

Варто нагадати, що фестиваль вже не вперше проходитиме у Покровську, але в цьому році програма «З країни в Україну» просто вражає. Основні активності відбуватимуться на площі Шибанкова та бульварі Андрющенко. Фестиваль розподілено на дві програми: денну та вечірню.

Так, з 12-00 на мешканців та гостей міста очікують інтелектуальні ігри, містечко майстрів, відкрита бібліотека, фотовиставки, кінопокази, дитячі майданчики, фуд-корти, які працюватимуть протягом усього дня.

З 18-00 на площі Шибанкова розпочнеться концерт українських виконавців: РОЯЛЬКІТ, NESPROSTA, Майор Пронін, Alex Silakov, VLASNA.

Більш детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися нижче:

Нагадаємо, що мандрівний фестиваль «З країни в Україну» направлений на розвиток української культури у невеликих містечках. Фестиваль ставить за мету популяризувати сучасне українське мистецтво, музику, фото, винаходи та традиційні ремесла, показавши весь спектр унікальності України.

- Реклама -