Школярі Покровська відвідали з екскурсією пожежно-рятувальну частину

- Реклама -

Навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності — дуже важлива та корисна справа. В екстрених ситуаціях саме від рівня обізнаності дитини залежить збереження її життя та здоров’я. Саме тому рятувальники Покровська систематично проводять роз’яснювальну роботу зі школярами міста.

Так, 17 вересня в гості до рятувальників 9-го Державного пожежно-рятувального загону завітали учні однієї зі шкіл  Покровська. Для дітей фахівці Служби порятунку підготували насичену програму.

Спершу рятувальники провели профілактичні бесіди. Від фахівців підлітки дізналися про найбільш розповсюджені причини виникнення пожеж, а також про те, до яких трагічних наслідків може привести необережне поводження з вогнем.

Також із дітьми спілкувалася і психологиня ДСНС, яка розповіла про прості прийоми, що допоможуть подолати страх та опанувати паніку.

Після цього на школярів чекала екскурсія пожежно-рятувальною частиною. Діти не тільки побачили техніку та оснащення, що вогнеборці використовують у боротьбі з вогняною стихією. Підлітки отримали унікальну можливість спробувати самостійно загасити умовну пожежу. 

- Реклама -