Водопостачання Покровська скорочено на 15%

З сьогоднішнього дня водопостачання Покровська скорочено на 15%. Про це журналістам повідомив начальник економічного відділу Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Віталій Орлов.

Нагадаємо, 3 вересня, «Вода Донбасу» скоротила подачу води на Покровськ на 30% через багатомільйонну заборгованість. Так, станом на 1 вересня, комунальне підприємство «Покровськводоканал» заборгувало «Воді Донбасу» 66 мільйонів гривень. Ще майже 30 мільйонів гривень Покровськ винен Мирноградському ВУВГК за стоки.

Однак цей факт не збентежив керівництво міста та «Покровськводоканалу», які замість того, щоб вирішити проблему з боргами, влаштували до Дня міста та Дня шахтаря триденну розважальну програму на загальну суму більше 5 мільйонів гривень.

Вчора, після скорочення водопостачання та обурення місцевих мешканців, «Покровськводоканал» сплатив 500 тисяч гривень. Тому керівництвом «Води Донбасу» було прийняте рішення скоротити подачу води на наше місто на 15%.

Звідки взялися гроші та чому керівництво «Покровськводоканалу» не сплатило ці півмільйона гривень раніше, коли від «Води Донбасу» приходили попередження, невідомо. Як і те, коли ж, нарешті, місцева влада почне не тільки влаштовувати шоу, але й вирішувати гострі питання, та стабілізує ситуацію з водопостачанням міста.

 

 

- Реклама -