Влада Покровська відповіла на петицію щодо перейменування парку «Ювілейний»

В.о. покровського міського голови Ірина Сущенко відповіла на петицію щодо перейменування парку «Ювелейний». Відповідний текст з’явився на сайті електронних петицій Покровської міської ради.

Так, у відповіді зазначається, що ця петиція була прийнята та буде розглянута на найближчій сесії Покровської міської ради.

Нагадаємо, електронне звернення від вчителя музичної школи імені Леонтовича Ольги Овсієнко з’явилося на початку серпня. За декілька днів електронна петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду міським головою. Але що цікаво, усі, хто підтримав цю петицію, виявилися працівниками бюджетної сфери: вчителями, вихователями, викладачами музичної школи, працівниками відділів освіти та культури.

Паралельно Руслан Требушкін проводив зустрічі з представниками різноманітних громадських організацій міста та на своїх сторінках у соціальних мережах запевняв — люди підтримують перейменування парку. Але, насправді, прості мешканці міста обурені тим, що улюблене місце відпочинку, реконструкції якого вони так довго чекали, буде мати іншу назву.

Але, як показує практика, думку громадян міста рідко враховують при прийнятті важливих рішень, адже місцева влада обмежується показовими «консультаціями» з працівниками бюджетної сфери, видаючи нав’язану їм думку за голос усього Покровська.

- Реклама -