Здрастуй, школо: у Покровську розпочався новий навчальний рік (Фоторепортаж)

Сьогодні, 2 вересня, для тисяч українських школярів особливий день. Сьогодні для них розпочався новий навчальний рік. Урочисті заходи пройшли і в загальноосвітніх школах Покровська.

Так, журналіст сайту DDK.DN.UA відвідала свято Першого дзвоника у школі №6, яка розташована у селищі динасового заводу.

На урочистий захід зібралися учні, вчителі, адміністрація школи, батьки та почесні гості. Розпочалося свято з виходу першокласників, для яких сьогоднішня лінійка стала першим кроком до країни знань.

Потім учениці 9-х класів підняли Державний прапор, а вся школа заспівала гімн.

До батьків та дітей звернулася директор загальноосвітньої школи №6 Наталія Безручко:

«Шановні учні, вчителі та батьки! Вітаю вас всіх з початком нового навчального року! Ми раді вітати сьогодні всіх учнів нашої школи: таких радісних, усміхнених після літнього відпочинку. Сьогодні до нашої дружньої шкільної родини приєдналися 63 першокласники і ми раді вітати їх в нашому навчальному закладі. Дорогі дев’ятикласники! Цей навчальний рік дуже відповідальний, адже після нього вам придеться обирати свій подільший життєвий шлях. Успіхів всім, натхнення та вперед до нових знань!»

Перед усіма присутніми також виступив шкільний хор, який виконав запальну та веселу песню.

Потім до школярів зі словами побажань звернулися почесні гості, серед яких була учасниця АТО та мама другокласниці Вікторія, а також протоієрей Свято-Серафимівського храму Олександр Момот. Він окропив учнів та батьків священою водою та побажав гарного навчального року.

Після всіх урочистостей для учнів школи №6 пролунав перший у цьому році дзвоник. Першокласників у добру путь проводжали їх батьки з символічними рушниками та благословінням. За першачками на уроки відправилися й інші учні школи.

.

- Реклама -