У Добропіллі визначили найкращих спортсменів серед держслужбовців

29 серпня у Добропіллі відбулись фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд державних службовців Донецької області. Про це повідомляється на офіційному сайті Управління фізичної культури та спорту Донецької ДонОДА.

Так, у змаганнях взяли участь понад 200 чоловік з 15 команд. Учасники змагань представляли Донецьку обласну державну адміністрацію, Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області, Донецьку митницю ДФС, військово-цивільну адміністрацію міста Авдіївка та 11 районів: Бахмутський, Великоновосілківський, Волноваський, Добропільський, Костянтинівський, Мангушський, Мар’їнський, Нікольський, Олександрівський, Покровський та Слов’янський.

Держслужбовці змагалися у п’яти видах спорту: волейболі, шахах, шашках, футзалі та настільному тенісі.

За підсумками фінальних змагань спартакіади перемогу виборола команда Слов’янської райдержадміністрації, яка набрала 388 очок. Другими стали представники Великоновосілківської райдержадміністрації (351 очко), третіми – Волноваської райдержадміністрації (297 очок), четвертими – Мар’їнської РДА (265,5 очок), п’ятою – збірна Донецької облдержадміністрації (261,5 очок).

Переможців і призерів змагань нагородили кубками, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Також трійка кращих команд у загальному заліку отримала грошові винагороди на рахунок профспілок: за третє місце – 2000 грн., за друге місце – 3000 грн., за перше місце – 5000 грн.

У подальшому за участю державних службовців будуть проведені навчально-тренувальні збори, після чого стане відома заявка збірної команди Донецької області на фінальні Всеукраїнські змагання спартакіади (третій етап), що відбудуться 23-28 вересня в місті Ужгород.

- Реклама -