Мешканці Покровська можуть долучитися до організації фестиваля «Залізняк-fest»

Вже незабаром у Покровську відбудеться фестиваль «Залізняк-fest». Підготовка до цього заходу триває.

Так, у червні минулого року у сквері Соборному біля громадського простору «Залізняк» було проведено фестиваль «Залізняк-fest», присвячений нашому земляку, відомому фотографу, літописцю нашого краю Марку Микитовичу Залізняку.

Тематика фестивалю залишається незмінною – популяризація фотосправи та відродження кращих традицій фотографування.

Цього року організатори фестивалю в рамках «Залізняк-fest» вирішили створити виставку-галерею «Фотосвіт Покровська», на якій будь представлені серії світлин присвячені місту Покровськ та його жителям. Ідеї для створення фотопроекту можуть буди різними, наприклад: «Через декілька років» (відтворення дитячих фотографій, фотофіксація улюблених місць тощо), «Як я провів літо», «Фрагментарні знімки» та будь які інші, які допоможуть фотографам розкрити свою любов до рідного міста та його мешканців.

Покровський історичний музей запрошує усіх бажаючих долучитися до створення фотовиставки. Створити фотопроект можна як в індивідуальному порядку, так і в групі однодумців.

Якщо Вас зацікавила ідея, за додатковою інформацією ви можете звертатися до КЗ «Покровський історичний музей» або за телефоном 2-09-45.

- Реклама -