Депутати Верховної Ради України ІХ скликання склали присягу

Сьогодні, 29 серпня, о 10-00 розпочалося урочисте засідання Верховної Ради ІХ скликання. Розпочав засідання спікер Верховної Ради минулого скликання Андрій Парубій.

Новообрані депутати зібралися для того аби скласти присягу.

На засідання також прибули Президент України Володимир Зеленський та попередні президенти — Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та члени Уряду, депутати минулих скликань, колишні прем’єр-міністри України, голова Центральної виборчої комісії, Генеральний прокурор та інші посадовці.

Також на засіданні присутні високоповажні іноземні гості.

Розпочалося засідання з виконання Державного гімну України. Потім усі присутні згадали загиблих захисників, які загинули під час проведення АТО та ООС та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Для зачитування присяги був запрошений найстарший з новообраних депутатів — 78-річний Юлій Іоффе.

«Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюся всіма своїми діями захищати суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників».

Після підписання присяги депутати отримають посвідчення народного депутата, нагрудний знак та зареєструються на перше засідання Верховної Ради ІХ скликання, яке відбудеться сьогодні о 13-00.

Урочисте засідання завершилося козацьким маршем.

- Реклама -