Обстріл КПВВ, незаконні товари та гуманітарний вантаж: як минула доба на лінії розмежування

Сьогодні, 29 серпня, пропускні операції у всіх КПВВ на лінії розмежування розпочались вчасно. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Учора в КПВВ «Майорське» припинявся пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування у зв’язку з обстрілом російськими-окупаційними військами позицій Об’єднаних сил поряд з дорожнім коридором. Враховуючи потенційну загрозу життю та здоров’ю громадян за рішенням Командувача об’єднаних сил пропускні операції у цьому контрольному пункті не здійснювались з 12.50 до 14.00.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік дещо зменшився. Загалом через КПВВ прослідувало 47,5 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 11780 осіб та 1360 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9995 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 9290 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3980 осіб та 820 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 12500 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 10/50; «Гнутове» – 10/10.

Учора військовослужбовці Донецького прикордонного загону спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» припинили спробу переміщення на ТОТ України колагенових оболонок для харчової промисловості вартістю майже 60 тисяч гривень з порушенням встановлених правил.

Так, через лінію розмежування намагались провезти електрообладнання вартістю майже 15 тисяч гривень. Товар, що переміщували з порушенням встановлених правил, передано представникам ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Нацполіції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідувало 12 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців жителів Донецької і Луганської областей направлено лікарські засоби, засоби гігієни, продукти харчування та будівельні матеріали. Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 185 тонн.

- Реклама -