Головний інженер та виконроб одного з підприємств Добропілля постануть перед судом за травмування робітника

У Добропільському міськрайонному суді розглядатиметься справа відносно 63-річного головного інженера та 56-річного виконроба одного із приватних акціонерних товариств Донеччини. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, під час досудового розслідування було встановлено, що 9 грудня 2016 року, головний інженер та виконроб, які відповідальні за належне виконання робіт з підвищенною безпекою, не забезпечили наявність  проектно-технічної документації та наряду-допуску.

Під час  демонтажу опалубки своду камери згорання топкової сушарні на 42-річного робітника обрушився свод із цегли та він опинився під завалами. Робітника з закритими компресійними переломами тіл першого та другого поперекових хребців було  госпіталізовано до медичного закладу.

Наразі досудове розслідування завершено. Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Варто відзначити, що санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

- Реклама -