Опалювальний сезон, бюджет міста та 14-кілометровий прапор: про що говорили на засіданні Громадської ради у Покровську

Вчора, 27 серпня, у Покровську відбулося чергове засідання Громадської ради при виконкомі. На порядку денному стояли два основні питання — про готовність міста до опалювального сезону та наповнення та раціональність розподілу бюджета міста на прикладі довгострокових проектів.

На скільки відсотків готово місто до опалювального сезону дізнатися не вдалося, адже ні директор комунального підприємства «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, ні хто-небудь з його заступників на засідання Громадської ради так і не з’явилися.

Потім перед присутніми виступила начальник фінансового управління Покровської міської ради Юлія Порецька. Вона розповіла про те, скільки грошей заплановано та скільки витрачається на ремонт доріг, будівництво парку «Ювілейний» та інші довгострокові об’єкти, які є в місті.

Вислухавши доповідь та задав декілька питань, члени Громадської ради дійшли висновку, що робота з використання бюджету не є прозорою та запропонували провести аудит.

Також, активісти й громадські діячі обговорили підготовку до Дня захисника України, яке святкується 14 жовтня. Один з місцевих підприємців запропонував розгорнути у цей день прапор, довжина якого складала б 14 кілометрів. Таким чином, організатори хочуть об’єднати два блокпости на виїзді з Покровська — один з боку Донецька, інший — з боку Дніпра.

У соціальних мережах вже активно обговорюють це питання. Але підтримки серед мешканців воно майже не знайшло. Люди розуміють, що на такий захід, як зазвичай, буде витрачено велику суму коштів, і пропонують замість розгортання прапора висадити дерева, допомогти пораненим бійцям чи родичам загиблих воїнів.

Наступне засідання Громадської ради планується на початку жовтня.

- Реклама -