Гірники двох шахт страйкують неподалік Покровська

- Реклама -

Гірники шахт «Курахівська» та «Україна» перекрили дорогу поблизу села Даченське, що неподалік Покровська. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Мітингувальників, які страйкують вже 7-й день, наразі нараховується близько сотні. Вони розповідають, що вирішили змінити місце проведення акції, адже біля села Новоселидівка поліція організувала для водіїв об’їзд через фермерські поля. Тому вони прийняли рішення страйкувати біля села Даченське, де немає інших шляхів об’їзду.

Наразі шахтарі пропускають тільки автівки з людьми похилого віку, вагітними та маленькими дітьми, а також спецтранспорт.

Нагадаємо, працівники шахт «Курахівська» та «Україна» протестують проти заборгованості по заробітній платі. Гірникам заборгували частину зарплати за травень, та зовсім не виплатили грошей за червень та липень.

Якщо вимоги шахтарів не будуть почути, вони планують 25 серпня влаштувати акцію протесту під будівлею Офісу президента, Кабінету міністрів України та іншими урядовими установами.

- Реклама -