Мешканка Родинського втратила 1,5 тисячі гривень після спілкування з псевдоріелторами

1500 гривень втратила мешканка Родинського після спілкування з псевдоріелторами. Ошукана жінка звернулася до Покровського відділу поліції. Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження та встановлюють осіб, причетних до шахрайства.

Так, при спілкуванні з потерпілою поліцейські з’ясували, що 66-річна жінка намагалася зняти тимчасове житло для себе в місті Дніпро. Для цього жінка скористалась оголошенням з інтернету, зв’язалась із ріелторами і ті майже одразу запропонували варіант відповідний її вимогам.

Незнайомці сказали жінці, що одразу після того, як вона перерахує завдаток – 1 тисячу 500 гривень, їй можна буде вселятися в зазначену оселю. Потерпіла перевела необхідну суму і згодом вирушила до Дніпра.

Однак, розшукавши там вказану квартиру, жінка виявила, що там мешкають господарі, які вперше чують, що їх оселя здається в аренду. Коли спроби зв’язатися із «ріелторами» виявились марними, мешканка Родинського звернулась до поліції.

За цим фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -