Розмінування мосту, продукти харчування та канабіс: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

- Реклама -

У зв’язку з проведенням окупаційними збройними формуваннями заходів з розмінування на ТОТ біля зруйнованого автомобільного мосту через р. Сіверський Донець, командувачем об’єднаних сил прийнято рішення про зміну режиму роботи КПВВ «Станиця-Луганська».

Про це повідомляється на офіційному сайтв Державної прикордонної служби України.

З 4 по 10 серпня КПВВ функціонуватиме до 18.00. Окрім того, громадян, які прямують на ТОТ України будуть пропускати до 17.30.

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік мав тенденцію до зменшення. Загалом через КПВВ прослідувало 31,2 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7330 осіб та 1080 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6335 осіб та 1265 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6180 осіб та 1180 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3710 осіб та 875 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7700 осіб.

Зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/40; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 10/10.

Учора військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону в КПВВ «Станиця Луганська» завадили спробі переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Так, на ТОТ України намагались провезти продукти харчування на загальну суму майже 20 тисяч гривень. Товари передано представникам ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

Крім того в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники за допомогою службового собаки спеціально навченого на пошук наркотичних речовин виявили чоловіка, який намагались перемістити через лінію розмежування 5 грамів речовини рослинного походження, попередньо – канабіс.

За цим фактом прикордонниками зі складу Об’єднаних сил підготовлено та направлено повідомлення до Національної поліції України про виявлення ознак кримінального правопорушення. Громадянина разом зі знахідкою передано представникам Нацполіції для прийняття правового рішення.

- Реклама -