У Києві ЦВК проводить перерахунок голосів по 50 округу: вже виявлені перші фальсифікації

- Реклама -

Вчора, 3 серпня, до ОВК №50, що у Покровську, прибули представники Центральної виборчої комісії, які забрали виборчу документацію по 14 дільницям аби перерахувати бюлетні, як було постановлено рішенням судів.

Варто відзначити, що повний пакет документів був присутній тільки по 10 дільницям. Ще у 3-х були відсутні контрольні талони, а в одній — списки виборців. Цікаво, що сами по цім чотирьом дільницям кандидати в депутати Тетяна Романцова та Андрій Аксьонов виграли суди. Саме по цім дільницям комісія ОВК №50 відмовилася проводити перерахунок бюлетенів в установлений законом строк.

Вже сьогодні, у Києві, о 8-й ранку розпочалося засідання ЦВК, на якому члени комісії, у присутності кандидатів в депутати, довіренних осіб, офіційних спостерегачів та представників ЗМІ, розпочали перерахунок голосів.

Так, під час підрахунку по дільниці № 140760 (м. Добропілля) було виявлено 100 зіпсованих бюлетенів у пачці за кандидата Андрія Аксьонова. У них стояли дві позначки — як напроти прізвища Аксьонов, так і навпроти призвіща Романцова.

Поки що комісія продовжує перерахунок голосів. Повідомляється, що, можливо, після закінчення підрахунку буде проведено прес-конференцію, на якій буде висловлено думку членів ЦВК стосовно цих фактів.

- Реклама -