Сьогодні у Києві відбудеться прес-конференція стосовно ситуації, що склалася на ОВК 50

Сьогодні, 30 липня, о 16.00 відбудеться пресконференція на тему: «Фальсифікації на виборах у 50 окрузі (Донецька область): Зникли протоколи і члени ОВК».

У пресс-конференції приймуть участь Сергій Кошуков – кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №50 (Європейська солідарність); Андрій Аксьонов – кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №50 (самовисуванець); Неля Дашковець – кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №50 (самовисуванець).

На пресконференції кандидати у депутати, активісти, спостерігачі та представники місцевих ЗМІ розкажуть про блокування роботи членами ОВК № 50 та підрахунок голосів в окрузі.

Кандидати у народні депутати від виборчого округу №50 (Донецька область) захищали право українців на чесний підрахунок голосів на виборах 21 липня.

Тиждень ОВК округу №50 не виконує судові рішення про перерахунок голосів на окремих дільницях, де спостерігачі зафіксували порушення виборчого права та фальсифікації.

Нагадаємо, що вночі, 27 липня члени ОВК №50 разом з оригіналами протоколів, залишили приміщення ОВК в м. Покровськ та зникли. Місцеперебування осіб та документів — невідоме.

- Реклама -