Члени ОВК №50, що у Покровську, поїхали з протоколами у невідомому напрямку та досі не повернулись

- Реклама -

Як повідомляли журналісти сайту DDK.DN.UA, сьогодні, 27 липня, близько 01:00 члени ОВК №50, яка розташована у Покровську, провели засідання, за їх словами, аби уточнити протоколи виборчих дільниць, які їм повернули з ЦВК. Засідання було проведене з грубими порушеннями Закону України «Про вибори народних депутатів України», в тому числі ст.95 ч.6.

ОВК № 50 без доручення Центральної виборчої комісії склала протокол та не надала можливості зазначити окрему думку членам ОВК, кандидатам в народні депутати та їх довіреним особам.

Вже о другій ночі протоколи з території ОВК винесли та мали намір повернути до ЦВК. Однак, до Києва, де розташована Центральна виборча комісія, делегація, чомусь так і не доїхала. Це підтверджують і представники ЦВК, і активісти, і довірені особи кандидатів у нардепи по 50 округу, які на даний час перебувають у столиці.

Станом на 23:00 27 липня члени ОВК не повернулись з протоколами і до Покровська. Залишається питання — навіщо так поспіхом повинно було відвозити протоколи, навіть не розглянувши ухвали суду щодо перерахунку голосів? Нагадаємо, Окружний суд Слов’янська задовільнив позов кандидата у народні депутати Андрія Аксьонова щодо перерахунку голосів на виборчій дільниці 141065, де була зафіксована фальсифікація голосів виборців на користь чинного мера Покровська Руслана Требушкіна. Також, окремою ухвалою, суддя Димитровського міського суду виявила факт порушення закону на ДВК 140787 та направила її до ЦВК. На данній виборчій дільниці  також були завищені результати голосування на користь Руслана Требушкіна.

Але найголовніше питання, яке залишається на даний момент — де зараз знаходяться протоколи та сама комісія?

 

- Реклама -