Господарський суд Донецької області визнав недійсним договір на будівництво водогону у Покровському районі

- Реклама -

Прокуратура домоглась скасування результатів тендеру на будівництво водогону у Покровському районі вартістю 67,7 мільйона гривень. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, Господарський суд Донецької області задовільнив позов прокуратури і визнав недійсним рішення тендерного комітету і договор підряду, який було укладено між Покровською районною державною адміністрацією та ТОВ «Донецький інститут води». Зігдно цього договору підприємство мало виконати роботи з будівництва водогону у Покровському районі на загальну суму 67,7 мільйона гривень.

Прокуратура встановила, що у жовтні 2018 року, тендерний комітет замовника порушив вимоги ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» та визнав переможцем фірму, яка не відповідає вимогам тендерної документації. Як з’ясувалося, ТОВ «Донецький інститут води» не надало доказів для підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт.

Укладений договір між Покровською РДА та ТОВ «Донецький інститут води» призвів до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Позов прокуратури Донецької області було задоволено судом у повному обсязі, інтереси держави поновлено.

- Реклама -