Музичне обладнання, побутова техніка та гуманітарний вантаж: підсумки доби на донбаських КПВВ

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік дещо збільшився, у порівнянні з минулим днем.

Загалом через КПВВ за минулу добу прослідувало 44,8 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 10480 осіб та 1150 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9590 осіб та 1550 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8680 осіб та 1310 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4740 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11310 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 50/40; «Мар’їнка» – 10/60; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 20/30.

Військовослужбовцями Донецького та Краматорського прикордонних загонів в КПВВ «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Майорське» припинено чергові спроби порушення правил переміщення товарів через лінію розмежування.

Громадяни України намагались незаконно перемістити музичне обладнання, радіо та побутову техніку, а також товари народного вжитку  на загальну суму понад 60 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 5 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою (медичне обладнання, засоби гігієни та продуктові набори) від Міжнародного Комітету Червоного Хреста загальною вагою 91,1 тонни.

- Реклама -